Bilindiği üzere endüstriyel ortamlarda panolarımızın en büyük 2 sorunu;

-Aşırı sıcaklık

-Kirli ortam koşulları

olarak görülmektedir.

Gerek pano içi ekipmanlarının oluşturduğu doğal ısınma gerek dış ortam sıcaklığının 35 dereceyi geçmesi pano içi ekipmanlarınızın ömrünü ciddi şekilde kısaltmakla kalmayıp yanmalarına veya kendilerini aşırı sıcaklık nedeniyle korumaya almalarına neden olmaktadır. Buda hem sistemimizin ekonomik ömrünü kısaltmakla kalmayıp çalışan sistemimizin durmasına yol açarak ciddi kayıplara neden olmaktadır.

Çözüm noktasında fan veya havalandırma kullanımı yapıldığında ise ortam oldukça kirliyse pano içerisinde ki cihazlarında aynı kirliliğe maruz kalarak yine ömrünün hızlı bir şekilde tükenmesine neden olmaktadır.

Bu noktada EGE olarak kendini bir çok büyük markada ispatlamış Rittal klimaları ile çözüm sunmaktayız. Rittal rakiplerine göre yaklaşık %70 oranında enerji tasarrufu sağlayarak hem panonuzun uzun seneler sorunsuz çalışmasını sağlar hem de soğutmak için harcadığınız enerjiyi minimumda tutar.

Profesyonel iklimlendirme hesabı yapan yazılımı RiTherm ile panonuzun sağlıklı çalışması için gerekli olan soğutma enerji gücünü hesaplar size rapor olarak sunar.

Ege Global Mühendislik olarak teknik ekibimiz yeni ihtiyaçlarınız için size doğru Rittal klimayı ve pano ekipmanlarını tedarik eder. Montaj ve devreye alma hizmetlerini siz müşterilerine sunar.

Mevcut Rittal klimalarınızın da sağlıklı çalışabilmesi için periyodik olarak yılda minimum 1 kez bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Periyodik bakım klimalarınızı uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanmanız için çok kritiktir. Bakımlarda kesinlikle orjinal Rittal ekipmanları kullanılır.

Detaylı bilgi ve bakım sözleşmesi görüşmeleriniz için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.